Biografia

banner

Przedstawię się

Urodziłem się we Włoszech, w pięknej Florencji i spędziłem tam większość mojej młodości. Ale mam też polskie korzenie - moja mama jest polskiego pochodzenia - i to między innymi doprowadziło mnie do przyjazdu do Polski.
Karierę zawodową rozpocząłem w Toskanii, gdzie pracowałem jako DJ i organizator wydarzeń. W latach 1994-2005 zdobywałem pierwsze doświadczenie zawodowe, przenosząc karierę z przedstawiciela do prezesa zarządu znanej firmy usługowej Star Service International. Mieszkam na stałe w Polsce od 1999 roku.
Publiczność mnie poznała i podobało mi się to przede wszystkim dzięki programom „Europa da się lubić” i „Wyprawa Robinson”, w których uczestniczyłem.
Swoją karierę medialną rozwijałem także jako dziennikarz i dziennikarz. Od 2003 roku praktykuję praktycznie wszystkie stacje telewizyjne od dłuższego czasu, w szczególności z TVN (program „Dzień Dobry TVN”), N Sport (program „Dookoła sportu”) i TVN Turbo (program „Hednoista”)
Jestem także autorem książek „Moja Toskania” i „Moje Dolomity”.

Doświadczenie

Wszystko, co osiągnąłem w życiu, mam ciągły trening.
Od 1994 roku. Rozpocząłem ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego. Przez te wszystkie lata regularnie uczę się i rozwijam swoje umiejętności. Brałem udział w kilku działach sprzedaży, zarządzania czasem, wystąpień publicznych, psychologii sukcesu, zarządzania zasobami ludzkimi, budowania wizerunku, negocjacji, kontroli wpływu, moderacji i facylitacji, edukacji i komunikacji finansowej, przywództwa.
Aby zdobyć tę wiedzę, podróżowałem po całym świecie, trenując z najlepszymi trenerami, takimi jak Anthony Robbins, Bryan Tracy, Bodo Schafer, Robert Kiyosaki, T. Harv Eker, Blair Singer, Eric Worre, Robert Cialdini i Tom Schreider.
Jestem licencjonowanym trenerem systemu IPSA.

Warsztaty

Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że moja praca jest moim hobby.
Przede wszystkim jestem trenerem i wykładowcą. Od ponad 20 lat dostarczam swoją wiedzę na temat szkoleń. Każda prezentacja oparta jest na moim własnym doświadczeniu i wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, psychologii biznesu i finansów. Obecnie prowadzę wykłady i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, motywacji, psychologii sukcesu, sprzedaży, przywództwa, komunikacji i edukacji finansowej.
Ich celem jest przede wszystkim poprawa komunikacji między ludźmi, zwiększenie pewności siebie, poprawa efektywności w różnych aspektach życia. W skrócie, to sprawia, że odnosi sukcesy w życiu prywatnym.

Inspiracja

In life, personal happiness is the most important thing. For me, it is the family, professional success, the ability to transmit to others. I have not seen these goals clearly from the beginning. All my life I learn from others.
W życiu spotkałem wielu trenerów rozwoju osobistego, ale tylko Anthony Robins zmienił moje życie o 180 stopni. Dał mi poznać siebie i zrozumieć, czym jest moja misja na tym świecie. Dzięki niemu wiem, że ci, którzy przestają się uczyć, przestają żyć. Wiem też, że jeśli musisz pracować, musisz pracować nad sobą. Jeśli mamy swoje marzenia, musimy je chronić i kochać. Musisz być odważny i pozytywnie nastawiony do swojej przyszłości.
Życie nie jest w 100% pozytywne. To jest dobre i złe, czarno-białe. Jeśli skupimy się tylko na jego ciemnej stronie, nie zobaczymy jasnych. Czasami musimy być dorośli. Są chwile, kiedy możemy przekazać pozytywną przepustkę energetyczną - i to właśnie musimy robić w życiu!

Niektóre z moich zdjęć

Umiejętności

Dziennikarstwo

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Public relations

COACHING BIZNESOWY

Wydarzenia

Jeden z moich filmów